سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - یک نماینده مجلس می گوید:در دولت گذشته بارها از سعید جلیلی به عنوان عضو ارشد مذاکره کننده در تیم هسته ای خواستیم که برای ادای برخی توضیحات به مجلس بیاید ولی ایشان تنها یک یا دو بار در مجلس حاضر شد و چیزی هم فراتر از حرف هایی که در روزنامه ها و رسانه ها منتشر می شد،نزد.

تابش با اشاره به حضور وزیر امور خارجه در مجلس، افزود: الان آقای ظریف از سیر تا پیاز مذاکرات را با نمایندگان درمیان گذاشت که بسیار کار خوبی بود و افکار عمومی نمایندگان نسبت به کاری که درجریان مذاکرات انجام شده، قانع شد و این را من نشات گرفته از پاسخ گویی دولت یازدهم می دانم و نه چیز دیگری. اینجا را ببینید.

دولت روحانی در حال مذاکره با اسرائیل است!

در حاشیه تجمع دیروز بسیج دانشجویی در میدان فلسطین(که با حضور حدود500نفر برگزار شد) محمدعلی رامین که از ابتدا در این مراسم حاضر بود،در پاسخ به خبرنگار یکی از روزنامه های صبح درباره دلیل اعتراض به روندمذاکرات هسته‌ای گفت: «دولت یازدهم درواقع درحال مذاکره با اسرائیل است؛زیرا کشورهای اروپایی به نیابت از آمریکا و خود آمریکایی‌ها به نیابت ازاسرائیل در حال مذاکره با ما هستند. اینجا را ببینید.

تصویر مشترک بازیگر سینما با رئیس کمیته امداد

بهنوش بختیاری بازیگر سینما در صفحه شخصی اش در اینستاگرام عکسی با پرویزفتاح وزیر نیروی دولت احمدی نژاد که اخیرا به ریاست کمیته امداد امامخمینی منصوب شده است گذاشت.اینجا را ببینید.

 
همزمان با باز شدن درهای امروز مجلس به روی خبرنگاران پس از جلسه غیرعلنی صبح امروز، خبرنگاران با حلقه ای از نمایندگان مواجه شدند که درپایان جلسه، دور ظریف را گرفته بودند و در این میان دو تن از نمایندگاننزدیک به جبهه پایداری نیز با بالابردن صدای خود، اعتراض خود را بهسخنرانی وزیر امورخارجه در مجلس نشان دادند.اینجا را ببینید.


جت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در هشتمین کنگره علمی تجلیل ازایثارگران با بیان اینکه امروز در فضای سرزمین فروش نفت ما اشغال شده استاظهار کرد: عفلقیان نمی‌گذارند نفتی که از آن مردم ما است را بفروشیم تازندگی مردم اداره شود. یعنی سرزمین نفت ما توسط 1+5 شورای امنیت وقدرت‌ها اشغال شده است و ما باید خرمشهر نفتمان را آزاد کنیم. اینجا راببینید.

پادشاه عربستان به هاشمی درباره حضور نیروهای ایرانی در عراق چه گفت؟

- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در یک برنامه تلویزیونی درباره یک جلسهخصوصی در سال 87 بین آیت الله هاشمی رفسنجانی و ملک عبدالله سخن گفت.اینجا را ببینید.


روزنامه رسالت نسبت به اظهارات روز گذشته مرعشی عضو حزب کارگزاران کهگفته بود «بنویسید تا فردای انتخابات حرفم سند باشد؛ حتی یک کرسی بهاحمدی نژادی ها نمی رسد.» واکنش نشان داد. اینجا را ببینید.

عذرخواهی یک نماینده ازرئیس کتابخانه ملی


همزمان با برگزاری جلسه دادگاه احمد توکلی، این نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به صالحی امیری - رئیس سازمان اسناد وکتابخانه ملی - از وی عذرخواهی کرد. اینجا را ببینید.